Korona Dedektifleri

KAPAK PHOTO-(4)

Bu meslekte 32 yıldır bir çok bebeğin ve çocuğun hayatına dokunma ve ailelerin ebeveynlik yollarına ışık tutma fırsatı buldum. Dünyanın sıkıntılı döneminde, 2020 yılında Pandemi ile birlikte bir çok çocuğun bu konuda endişelendiğini gördüm. Endişenin bilgi eksikliği sonucunda olabileceğini bildiğimden bu kitapta çocuklara koronavirus hakkında bilgiler, alınacak önlemler ve yapılacak hayata dair uygulamaları anlattım. Çocuklar veya ebeveynlerinin onlara okudukları bu kitapta interaktif olarak katılarak, sürecin bir parçası olacak ve bir dedektif gibi koronavirüsü tanıma, tanımlama ve bununla baş etme yollarını bulacaklar.

“Korona Dedektifleri” çocuk doktoru tarafından yazılmış ve Koronavirüs’ü çocuklar için öyküleştiren ilk hikaye kitabıdır.

Doktor Lale Seren ve Yaratıcı Drama Lideri Tuğçe Şimşek, son derece eğlenceli, eğitici ve interaktif çalışmalar içeren resimli kitapları “Korona Dedektifleri” ile çocuklarla birlikte olmaktan mutluluk duyuyorlar.

Bu eğitici kitap, çocuklara okul süreci boyunca bir rehber olması için hazırlanmıştır. Bu kitapla çocuklarımızın olaylara olumlu yönden bakabilme ve sorunların çözümünde görev alabilme cesareti kazanmaları hedeflenmiştir.

Yavrularımızın Koronavirüsü tanımaları ve ondan kendilerini korumaları için gerekli bilgileri içeren bu eğitici öykü kitabını yakından tanımaya ne dersiniz.

Eser Adı: Korona Dedektifleri
Yazar Adı: Dr. Lale Seren
Resimleyen: Emre Altun
Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 16.00 TL

Cilt Bilgisi: 350 gram Karton Kapak-Kuşe Parlak Selefon-Tel Dikiş
Kağıt Bilgisi: 1.Hamur-90 gram-4 renkli
Sayfa Sayısı: 32 + Kapaklar
Kitap Boyutları: 13.5 cm x 19.5
ISBN No: 978-605-80167-4-3
Barkod No: 9786058016743
Basım Yeri-Tarihi: İstanbul-2020

Kitabı Sipariş Vermek için Lütfen Forumu Doldurunuz!